Used Δικτυακά

Used Δικτυακά

Σύγκριση Προϊόντων (0)


CISCO used Rack Mount Hardware 700-08209-01, 1U - 700-08209-01

CISCO used Rack Mount Hardware 700-08209-01, 1U - 700-08209-01

 Διαθέσιμο

CISCO used Rack Mount Hardware 700-08209-01, 1U..

30,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 24,76€

CISCO used GLC-SX-MM SFP 1000Base-SX Transceiver Module - GLC-SX-MM

CISCO used GLC-SX-MM SFP 1000Base-SX Transceiver Module - GLC-SX-MM

 Διαθέσιμο

CISCO used GLC-SX-MM SFP 1000Base-SX Transceiver ModuleΤεχνικά χαρακτηριστικά:SFP Transceiver P/N:  ..

32,04€ Χωρίς ΦΠΑ: 26,05€

CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series - WS-X6516-GBIC

CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series - WS-X6516-GBIC

 Διαθέσιμο

CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series..

48,01€ Χωρίς ΦΠΑ: 39,03€

CISCO used Gigabit Interface Converter WS-G5484, 1000BASE-SX - WS-G5484

CISCO used Gigabit Interface Converter WS-G5484, 1000BASE-SX - WS-G5484

 Διαθέσιμο

CISCO used Gigabit Interface Converter WS-G5484, 1000BASE-SX..

51,18€ Χωρίς ΦΠΑ: 41,61€

CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL - WS-X3500-XL

CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL - WS-X3500-XL

 Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL- Half-duplex stacking using only one GBIC slot for ea..

56,04€ Χωρίς ΦΠΑ: 45,56€

CISCO used Wireless Access Point Aironet 1242AG - AIR-AP1242AG-E-K9

CISCO used Wireless Access Point Aironet 1242AG - AIR-AP1242AG-E-K9

 Διαθέσιμο

CISCO used Wireless Access Point Aironet 1242AGΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Power Over Ethernet: PoEExtern..

76,78€ Χωρίς ΦΠΑ: 62,42€

CISCO used Catalyst 2960 Plus 48TC-L, Switch, 48 ports, Managed - WS-C2960-48TC-L

CISCO used Catalyst 2960 Plus 48TC-L, Switch, 48 ports, Managed - WS-C2960-48TC-L

 Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst 2960 Plus 48TC-L, Switch, 48 ports, Managed Τεχνικά Χαρακτηριστικά:48 x 10/100 +..

88,98€ Χωρίς ΦΠΑ: 72,34€

INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10GBase-SR, 300m - 0R8H2F

INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10GBase-SR, 300m - 0R8H2F

 Διαθέσιμο

INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10Gbps 10GBase-SR, 300m..

110,40€ Χωρίς ΦΠΑ: 89,76€

CISCO used Catalyst 3560E-24TD, Switch, 24 ports, Managed - WS-C3560E-24TD-S

CISCO used Catalyst 3560E-24TD, Switch, 24 ports, Managed - WS-C3560E-24TD-S

 Μη Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst 3560E-24TD, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 24 x 10/100/1..

177,95€ Χωρίς ΦΠΑ: 144,68€

Cisco used Catalyst 3560G-24PS, Switch, 24 ports PoE, Managed - WS-C3560G-24PS-S

Cisco used Catalyst 3560G-24PS, Switch, 24 ports PoE, Managed - WS-C3560G-24PS-S

 Διαθέσιμο

Cisco used Catalyst 3560G-24PS, Switch, 24 ports PoE, ManagedΚύρια Χαρακτηριστικά:Subtype: Gigabit E..

284,88€ Χωρίς ΦΠΑ: 231,61€

CISCO used Catalyst 2960G-24TC, Switch, 20 ports - WS-C2960G-24TC-L

CISCO used Catalyst 2960G-24TC, Switch, 20 ports - WS-C2960G-24TC-L

 Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst 2960G-24TC, Switch, 20 ports Τεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 20 x 10/100/1000 + 4 ..

296,59€ Χωρίς ΦΠΑ: 241,13€

CISCO used Catalyst 3750G-24TS, Switch, 24 ports, Managed - WS-C3750G-24T-S

CISCO used Catalyst 3750G-24TS, Switch, 24 ports, Managed - WS-C3750G-24T-S

 Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst 3750G-24TS, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 24 x 10/100/1..

370,69€ Χωρίς ΦΠΑ: 301,37€

CISCO used Catalyst 2960S FlexStack - C2960S-STACK

CISCO used Catalyst 2960S FlexStack - C2960S-STACK

 Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst 2960S FlexStack..

407,78€ Χωρίς ΦΠΑ: 331,53€

Εμφάνιση 1 έως 13 από 13 (1 Σελ.)