Used Δικτυακά

Used Δικτυακά

Σύγκριση Προϊόντων (0)


CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL -

CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL -

 Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL- Half-duplex stacking using only one GBIC slot for ea..

16,07€ Χωρίς ΦΠΑ: 13,06€

CISCO used GLC-SX-MM SFP 1000Base-SX Transceiver Module -

CISCO used GLC-SX-MM SFP 1000Base-SX Transceiver Module -

 Μη Διαθέσιμο

CISCO used GLC-SX-MM SFP 1000Base-SX Transceiver ModuleΤεχνικά χαρακτηριστικά:SFP Transceiver P/N:  ..

22,12€ Χωρίς ΦΠΑ: 17,98€

CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series -

CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series -

 Διαθέσιμο

CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series..

48,01€ Χωρίς ΦΠΑ: 39,03€

CISCO used Catalyst C3750-48PS, Switch, 48 ports, Managed -

CISCO used Catalyst C3750-48PS, Switch, 48 ports, Managed -

 Μη Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst C3750-48PS, Switch, 48 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 48 x 10/100(P..

87,98€ Χωρίς ΦΠΑ: 71,53€

CISCO used Catalyst 3550-48 SMI, Switch, 48 ports, Managed -

CISCO used Catalyst 3550-48 SMI, Switch, 48 ports, Managed -

 Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst 3550-48 SMI, Switch, 48 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Subtype: Fast Ether..

89,57€ Χωρίς ΦΠΑ: 72,82€

INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10GBase-SR, 300m -

INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10GBase-SR, 300m -

 Διαθέσιμο

INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10Gbps 10GBase-SR, 300m..

110,40€ Χωρίς ΦΠΑ: 89,76€

CISCO used Dual-Band Wireless Access Point Aironet 1260 -

CISCO used Dual-Band Wireless Access Point Aironet 1260 -

 Διαθέσιμο

CISCO used Dual-Band Wireless Access Point Aironet 1260 Τεχνικά ΧαρακτηριστικάSoftwareCisco Unified ..

175,97€ Χωρίς ΦΠΑ: 143,06€

CISCO used Catalyst WS-C3560G-24TS-S, Switch, 24 ports, Managed -

CISCO used Catalyst WS-C3560G-24TS-S, Switch, 24 ports, Managed -

 Μη Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst WS-C3560G-24TS-S, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Subtype Gigabi..

178,85€ Χωρίς ΦΠΑ: 145,40€

CISCO used Switch Catalyst WS-C3560G-48TS-S, 48 ports, managed -

CISCO used Switch Catalyst WS-C3560G-48TS-S, 48 ports, managed -

 Διαθέσιμο

CISCO used Switch Catalyst WS-C3560G-48TS-S, 48 ports, managedΤεχνικά χαρακτηριστικά:Subtype: Gigabi..

190,85€ Χωρίς ΦΠΑ: 155,16€

CISCO used Catalyst 3560E-48TD, Switch, 48 ports, Managed -

CISCO used Catalyst 3560E-48TD, Switch, 48 ports, Managed -

 Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst 3560E-48TD, Switch, 48 ports, ManagedΚύρια Χαρακτηριστικά:Subtype: Gigabit Ether..

233,90€ Χωρίς ΦΠΑ: 190,16€

CISCO used 2811 integrated Service router 256MB -

CISCO used 2811 integrated Service router 256MB -

 Διαθέσιμο

CISCO used Ethernet router 2811, 256MB RAMΤεχνικά Χαρακτηριστικά:RAM: 256 MB (installed)/760 MB (max..

236,68€ Χωρίς ΦΠΑ: 192,42€

CISCO used Catalyst 2960S FlexStack -

CISCO used Catalyst 2960S FlexStack -

 Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst 2960S FlexStack..

407,78€ Χωρίς ΦΠΑ: 331,53€

CISCO used Catalyst WS-C3560X-48P-S Switch, 48 ports PoE, Managed -

CISCO used Catalyst WS-C3560X-48P-S Switch, 48 ports PoE, Managed -

 Διαθέσιμο

CISCO used Catalyst WS-C3560X-48P-S Switch, 48 ports PoE, ManagedΤεχνικά χαρακτηριστικά:Τύπος διακόπ..

460,46€ Χωρίς ΦΠΑ: 374,35€

Εμφάνιση 1 έως 13 από 13 (1 Σελ.)